Diyabet (şeker hastalığı) genellikle kanda glukoz (şeker) seviyesinin normalin üzerine çıkması ve idrarda şekere rastlanmasıyla kendini gösteren bir hastalıktır. Bu yaygın hastalık, normal yaşam kalitesini olumsuz etkileyebilir ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Diyabet, her 11 yetişkinden birinin etkilendiği ve her 6 saniyede 1 bireyin diyabet kaynaklı sorunlar nedeniyle hayatını kaybettiği bir sağlık sorunudur.

Diyabetin temel belirtileri arasında: normalden fazla yeme isteği, sürekli susama ve sık idrara çıkma gibi şikayetler yer alır. Ayrıca, halsizlik, yorgunluk, hızlı ve istemsiz kilo kaybı, bulanık görme, ayaklarda uyuşma ve karıncalanma, yaraların yavaş iyileşmesi, ciltte kuruluk ve kaşıntı gibi belirtiler de görülebilir. Ağızda aseton benzeri bir koku da diyabetin diğer belirtilerinden biridir.

Yukarıda gösterildiği gibi tecrübelerimizden edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında Thin Plus‘nun ve Body Plus‘un Şeker Hastalığı (Diyabet) için yapıştırma noktaları şu şekildedir:

Body Plus: Sağ kürek kemiğine 48 saat kalacak şekilde uygulanır.
Vita Plus: Pankreas bölgesine 48 saat kalacak şekilde uygulanır.
Vita Plus:
İki ayak altına yarım olacak şekilde 48 saat uygulanır.

Öneriler:

1- Su tüketimi arttırılmalıdır.
2- Tavsiye edilen en az kullanım süresi iki (3-6) ay dır.
3- Epifiz Plus, Kilo varsa Thin Plus Ürünlerinin kullanılması önerilir.

Bu yazıda yer verilen tüm bilgi ve öneriler bilimsel destekli makaleler baz alınarak, genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup herhangi bir uzman tavsiyesi içermemektedir. Sayfa içeriğinde tavsite edici ürün içeriğine yer verilmiştir.

Published On: 19 Ekim 2023Last Updated: 19 Ekim 2023Categories: Şeker Hastalığı (Diyabet) için yorumlar kapalı

Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır